• Телефон: +86 532 88187669
  • Е-пошта: sales@chinarunliin.com
  • Runlin е водечки производител и снабдувач на силиконски ладна смалуваат цевки и неговите поврзани додатоци. Нашата фабрика има положено ISO9001: 2008 и тест добиле сертификат за сообразност на сертификат за систем за управување со квалитетот.

     

    Прочитај повеќе

    Избрана Производи

    WhatsApp Онлајн Chat!