• Telefon: +86 532 88187669
  • E-mail: sales@chinarunliin.com
  • Runlin është një prodhues dhe furnizues kryesor i silikoni ftohtë tubave tkurret dhe aksesorëve të saj të lidhura. Fabrika jonë ka kaluar ISO9001: 2008 testi dhe të marrë certifikatën e konformitetit të certifikimit të menaxhimit të sistemit të cilësisë.

     

    Lexo më shumë

    Produkte Featured

    WhatsApp Online Chat !